چطور خوش بین و مثبت نگر باشیم؟

خوش بینی محض در افراد بصورت نادر یافت شده و چنین اشخاصی اغلب مورد پـسند دیگران نیستند. ما کسانی که دائما در حال خوشحالی و شادمانی هستند را مـورد تمسخر قرارداده و خـود آشکارا بخاطر بدی هوا یـا کـمبـود چای در دفترکار دچار تردید میشویم.

راز موفقیت انسانهای بزرگ چیست؟

بسیاری از مردم تصور می‌کنند که برای موفقیت در زندگی به شرایط خاصی (مثل پول، امکانات، پشتوانه و …) نیاز دارند. اما نگاهی به زندگی افراد موفق نشان می‌دهد که بسیاری از آنها نه پولدار بوده‌اند و نه ویژگی‌های خاصی داشته‌اند. آنها فقط راز و رمزهای موفقیت را درک کرده‌اند و در زندگی به کار بسته‌اند.

باور شادی آفرین

8 باوری که شادی شما را تضمین می کند

افراد شاد آگاهانه تصمیم می گیرند که ذهنیتی مثبت داشته باشند و ذهن خود را کنترل می کنند. آن ها فرصت هایی را که دیگران نمی بینند، مشاهده می کنند و از آن به صورت بهینه استفاده می نمایند و در جریان و مسیر زندگی طبیعی حرکت می کنند.

زندگینامه ماریو گومز (فوتبالیست)

ماریو گومز در تاریخ دهم جولای سال 1985 در Riedlongen آلمان به دنیا آمد. او مادری آلمانی و پدری آلبانیایی داشت. ماریو بزرگ شده جنوب آلمان، در شهری با فاصله ی 100 کیلومتری با مونیخ است. اولین خاطره ماریو از فوتبال بسیار با مزه است.

چه باورهایی انسان را در مسیر موفقیت قرار می دهد؟

مردم موفق به خود اعتماد دارند و این چیزی است که باعث موفقیت آن ها شده است. داشتن چشم انداز بسیار اهمیت دارد و یکی از راه‌های موفقیت در زندگی محسوب می شود. شما به همان چیزی تبدیل می شوید که به آن فکر می‌کنید و به آن باور دارید.